6 טיפים לפתח קשר אמיתי עם החתול שלך

העובדה של פיתוח קשר אמיתי מאפשרת לחיות בעל חיים שליו וקשוב יותר לאדונו. עם זאת, קשר אמיתי עם החתול שלך לא קורה בן לילה. אכן, זה דורש סבלנות והקשבה. עם זאת, לא תמיד קל לדעת מאיפה להתחיל. הנה 6 טיפים שיעזרו לך עם בן לוויה הקטן שלך.

1/ תטפל בזה

שמור טוב על החתול שלך עוזר לבנות את הביטחון העצמי שלך. ואכן, למרות שמדובר בחיה בודדה למדי, היא נשארת תלויה בך. כך, התקינו לו פינה נוחה למנוחה, והציעו לו תזונה מתאימה ואיכותית. יתר על כן, לאהוב את זה, זה גם כדי להגן עליו מפני הטפילים השונים ולקחת את זה באופן קבוע לוטרינר. הודות לביקורים אלה, אתה מבטיח את בריאותה הטובה של חיית המחמד שלך.

חתול בית
קרדיט: chendongshan/iStock

2/ לחנך אותו באדיבות

חינוך חשוב מאוד עם חיות המחמד שלנו. אכן, זה מאפשר לקבל כבוד הדדי ובסיס משותף לחיים משותפים מוצלחים. היא עם זאת חייב להיעשות בצורה חיובית et תמיד מיטיב. סבלנות והקשבה הם המפתחות העיקריים ללכידות טובה עם החתול שלך. הייתם מבינים את זה, היצורים הרגישים הללו זקוקים לזמן ולעדינות להבין מה מצופה מהם.

3/ לבלות איתו

הנה צעד מכריע לפתח קשר עם החתול שלך: לבלות איתו! על כל פנים, אתה לא חייב להיות איתו כברירת מחדל, אבל בעצם רוצה את זה. בואו לא נשכח שהחתולים האלה (כמו בעלי חיים רבים) מרגישים את הרגשות שלנו בקלות רבה. אז אם אתה לא באמת מוכן ואתה מכריח את עצמך, החתול יריח את זה וזה לא יהיה חילוף פרודוקטיבי. לכן חשוב תן לו זמן, בלי לספור את זה. ברגעים אלו המשותפים איתו, תוכלו ללטף אותו, לדבר איתו, לפנק אותו, אבל גם לשחק ביחד!

חתול שוכב להתכרבל ישן
קרדיטים: iStock

4/ שחקו עם החתול שלכם

הכיף הוא חשוב מאוד להתפתחותם. אכן, צריך לבדר אותם כל הזמן. אז כשהם לא משחקים לבד, אתה יכול ליהנות איתם. זה גם מומלץ מאוד עבור קשר עם חיית המחמד שלך.

ישנם משחקים רבים ושונים כמו מרדף, כדורים, חוטים וכו'. ה לחתולים אף פעם לא חסר דמיון לטפל בהם! אכן, שום דבר לא יכול לספק אותם. יתר על כן, אתה יכול גם להכין כמה צעצועים תוצרת בית בקלות ובזול. אלמנטים אלה לפעמים יהפכו אותו למלא יותר מחפצים שנקנים בסופרמרקטים או בחנויות לחיות מחמד.

5/ השאירו לו קצת חופש

אנחנו יודעים שחתולים צריכים את העצמאות שלהם כדי להיות רגועים. אז למרות שאנחנו באמת רוצים להיות על הגב שלהם כל היום כדי לחבק אותם, זה יכול לעצבן אותם. לכן, חיוני ללקבל את הצורך שלהם בבדידות. כשהם לא רוצים להיות חברתיים, אל תעשו זאת לעולם אל תכריח אותם לעשות דבר. זה חיוני על מנת לשמור על כבוד הדדי.

סביבת חתול
קרדיטים: מארק אנדראו/iStock

6/ התבונן בו כדי להבין אותו

כדי לפתח קשר עם החתול שלך, זה חיוני להתבונן בו, להבין אותו ולהקשיב. כשאתה מבלה עם חיית המחמד שלך, זה עוזר להכיר את האישיות שלה כדי שתוכל לדעת מה הוא אוהב ומה הוא לא אוהב. יתרה מכך, להיות זמין ולתת לו זמן בהכרח יהפוך את מערכת היחסים שלכם לעשירה ומלאה יותר.

הבנתם את זה: המרכיבים החיוניים ליצירת קשר הדוק עם החתול שלכם מבוססים עליהם הבנה, אדיבות וסבלנות . החתול שלך חייב להיות מסוגל לסמוך עליך על הנוחות שלו, הבריאות שלו והבידור שלו. לכן, ככל שתעניקו לו יותר זמן ואהבה, כך הוא יהיה אסיר תודה לכם יותר. עם זאת, זה לא קורה תוך מספר ימים. לְמַעֲשֶׂה, מערכת יחסים טובה מתפתחת במשך מספר חודשיםעל ידי הכנסת כוח רצון לתוכו.

מתי ואיך לתיל את החתול שלך?

10 מחוות שיש ליישם או להימנע