5 רעיונות נהדרים עבור החתול שלך לשחק לבד

זו עובדה, אתה אוהב לשחק עם החתול שלך. אבל אם היית מקשיב לו, היית משחק איתו כל היום. עם זאת, מסתבר שיש לכם התחייבויות אחרות, או אפילו רצונות אחרים… כדי לאפשר לכם לפנות קצת זמן, בחרנו 5 רעיונות למשחקים שיאפשרו לחתול שלכם להעסיק את עצמו קצת לבד. אנחנו מאמינים ב!

1. תיבת האוצר

הנה רעיון פשוט אך מוכח. קח קופסה אחת או יותר (כמו קופסת נעליים למשל) ומניחים בפנים צעצועים ופינוקים. ואז התקשר לחתול שלך ותן לקסם לקרות. בדרך כלל הוא היה מנסה להוציא אותם מהקופסה עם כפו. ותאמינו לנו, זה יכול לקחת זמן!

עם זאת, הקפידו להשתמש בקופסאות קטנות או בקופסאות בינוניות שלא מאפשרות לו לקפוץ פנימה. זה יהיה קל מדי!

2. מזרקת המים

ב-Ma vie de chat, אנחנו ממש נכבשים על ידי ההמצאה היפה הזו שהיא מזרקת המים. ההוכחה, אנו מזכירים אותה בקביעות במאמרים שלנו! לא רק שמזרקת מים מעודדת את חברינו החתוליים לשתות, אלא שהיא גם דרך טובה להילחם בשעמום. ומסיבה טובה, אם החתול שלך נוטה להיות מוקסם ממים, הוא יכול לבלות שעות לראות את זרימת המים או מנסה לתפוס אותו בכפותיו.

ואם הוא קצת סורר, אל תהססו להוסיף צעצועים שצפים במים (כמו כדורי פינג פונג) כדי למשוך אותו. מצד שני, כדי למנוע מהרצפה שלכם להפוך לבריכת שכשוך, שקלו להניח מגבת גדולה מתחת למזרקת המים.

טוב לדעת : אם אין לך מזרקת מים, אתה תמיד יכול לשים צעצועים בקערת מים!

3. משחקי מודיעין

אם יש לך תקציב לבידור של החתול שלך, אל תהססו ללכת לחנות חיות או לחפש באינטרנט כדי לקנות משחקי מודיעין שתוכננו במיוחד עבור חתולים. המבחר עצום: מבוכים, מכשירי מזון אינטראקטיביים, מעגלים… אבל המטרה היא אותה מטרה: לעורר את החתול שלך הן פיזית והן נפשית!

משחק חתולים
קרדיטים: iStock / Nils Jacobi

שים לב שאם אתה שיפוצניק אתה יכול בקלות תעשה את זה בעצמך סוג זה של משחקים עבור החתול שלך!

4. טיוטות

איך טיוטה יכולה לבדר את החתול שלך? זה פשוט, פשוטלתלות על ידיות הדלת והחלון צעצועים תלויים (סגורים!) – כמו פעמון התלוי על חוט למשל.

לאחר מכן, השאר חלון פתוח או התקן מאוורר כך שהצעצוע יתנדנד בעצמו בקצה החבל. זה אמור להוציא את האינסטינקט צייד של החתול שלך, מה שאמור להשאיר אותך לבד לזמן מה.

5. קפיצים

זהו חידוש קטן שכנראה מחולל מהפכה בעולם צעצועי החתולים. ניסית פעם להקפיץ את החתול שלך? אם לא, אנו ממליצים בחום לחוות את זה. כשהחתול שלך מטריד אותך לשחק איתו ואתה לא זמין, תן לו קפיץ. אתה תראה, לא ייקח לו הרבה זמן להתמכר לחלוטין!

שימו לב, עם זאת בחר קפיצים בטוחים לכדור השיער שלך. אז העדיפו לקנות אותם באתרי צעצועים מיוחדים לחתולים.

איך להיפטר ממנו לצמיתות?

רעיון טוב או רע?