5 כללי התנהגות שיש להקפיד עליהם בסורגי חתולים

כבר כמה שנים שאנחנו יכולים ללכת לשתות בחברתם של חתולים יפים. ואכן, חטיפי חתולים מתפתחים יותר ויותר ובכך בדרך כלל מאפשרים לנו לבלות טוב עם החתולים האהובים עלינו (חיבוקים עבורם ואנטי סטרס טבעי עבורנו!). יתרה מכך, אלה נמצאים לרוב בחוזים אסוציאטיביים וניתן לאמץ אותם במקרה של ריסוק אמיתי בין אחד החתולים לבינך. עם זאת, ישנם כללים שיש לפעול לפיהם במפעלים אלה לרווחת בעלי החיים הללו. הנה כמה.

1/ רגוע

ברים "קלאסיים" הם לרוב די רועשים ותזזיתיים. כאן, מומלץ להיות די רגוע ולא להתרוצץ. בנוסף, על מנת שהחתולים ירגישו אתכם בחברה טובה, עדיף לא לצעוק. בר חתולים יהיה לכן המקום האידיאלי להירגע אחרי יום קשה או פשוט לקחת פסק זמן בחברת בעלי חיים.

אז סביר מאוד שהבר שאליו אתה רוצה ללכת לא מקבל אנשים מתחת לגיל 10. אתה צריך לדעת שהחתול הוא המלך במקומות האלה. לכן חשוב שהוא ירגיש בטוח בסביבתו. עם זאת, למרות שחלק מהילדים מאוד עדינים ומכבדים, יש גם כאלה שלא באמת. כתוצאה מכך, הגישה לרוב מוגבלת לאנשים בוגר ועדין יותר כלפי חתולים.

בר חתולים ישן
קרדיטים: ויקי לי קאי וואי/iStock

2/ אסור להאכיל חתולים

בברים לחתולים, ייתכן מאוד שיש צד של מסעדה. שימו לב, עם זאת לא להאכיל חיות. אכן, בברים הללו אין עניין של לפטם אותם או לחלות אותם! כדי לכבד את שלומם, ולכן את בריאותם הטובה, אסור לתת להם שום דבר שנמצא בצלחת שלך. יתר על כן, מזונות מסוימים יכולים להיות רעילים או אפילו קטלניים עבורם. דעו שהקרוקטים שלהם מספיקים להם בקלות ולרוב מותאמים לצרכיהם.

3/ אל תכריח אותם לחבק אותנו

למרות שאנחנו מאוד רוצים את זה, אסור לנו לשאת אותם או להכריח אותם לבוא איתנו. חתולים צריכים לפנות אלינו אם הם רוצים חיבה, אבל לא להיפך. אכן, החתול הוא המלך ולרווחתם, הכבוד הוא מעל לכל! לא כל החתולים אוהבים חיבוקים וחיבוקים כמו אחרים. לפיכך, לא כדאי לרוץ אחריהם: בהחלט יתכן שתבלו את הפסקת התה/קפה שלכם בהתבוננות מרחוק. הכל עניין של קבלת הרצונות והצרכים שלהם.

חתול משפשף בר חתול
קרדיט: amaliacoyle/iStock

4/ כבד אותם

כפי שנאמר קודם, זה כן חשוב לכבד חתולים, כי הם צריכים להיות בטוחים בעצמם. באופן כללי, בעלי חיים צריכים להרגיש בטוחים כדי לשגשג כראוי. לכן הכבוד ההדדי הזה חיוני כדי לבלות במקומות האלה.

5/ קבלו את תקנון הממסד

למרות שלברים לחתולים יש כללים משותפים, זה נורמלי התעדכן בתקנות הפנימיות של זה שאליו אתה רוצה ללכת . קפה אלה מועילים לחתולים כמו שהם מועילים לנו, בני האדם. הודות לגרגרים שלהם, כדורי הפרווה הקטנים האלה אכן מייצרים שלווה באווירה. עם זאת, אם המנהלים מבקשים כמובן לפעול למען רווחת הלקוחות שלהם, טובת החתולים שניצלו קודמת לכל !

חתול בבית קפה
קרדיטים: פייר אדן/iStock

בטח הבנתם את זה, חטיפי חתולים הם לא מקומות קלאסייםשבו אנשים יכולים להיפגש כדי לצפות במשחק כדורגל. רוגע ושלווה הם סימני ההיכר של המקום. אז אם אתה רוצה לבלות עם החתולים האלה, אתה יודע ההמלצות העיקריותכדי שהכל ילך כשורה!

כמה זמן יכול חתול לשרוד בלי לאכול או לשתות?

למה לעקר את החתול שלי?