רעיון טוב או רע?

ספירולינה היא תוסף תזונה שנמצא במגמת עלייה. אכן, אין להוכיח עוד את היתרונות הטבעיים שלו לגוף. הוא פועל על חסינות, גוון והוא מכיל נוגדי חמצון רבים, מספיק כדי להביא חיוניות על גדותיה. השפעות אלו ידועות על בני אדם, אבל מה עם חתולים? לתת להם ספירולינה כתוסף מזון, רעיון טוב או רע? גלה עכשיו!

למה לתת ספירולינה לחתולים?

ספירולינה היא לא רק לבני אדם. חיות מחמד יכולות להפיק תועלת מכך על מנת לשפר את בריאותן, אך גם את הספציפיות שלהן מעיל. אז כן, ספירולינה לחתולים היא רעיון די טוב מאז זה מחזק את ההגנה הטבעית ומשפר את הביצועים.

אצה זו מכילה כמעט 60% של חֶלְבּוֹן, אבל גם מינרלים וויטמינים רבים. בנוסף לחיזוק הגוף, הספירולינה פועלת על הפרווה של החתול. זה יהיה אז מבריק יותר, רך ומלא יותר! הוא גם ישיל פחות שיער.

לחתול בכושר מצוין, אל תהססו לכלול ספירולינה בתזונה שלו מדי יום. אתה יכול לתת לו את זה בצורה של חותמת או יותר פשוט על ידי ערבוב זה באוכל שלו.

חתולי ספירולינה
קרדיטים: דמיטרי קיריצ'אי / iStock

חלופה טובה לחתולים עייפים

סגולותיה של הספירולינה הופכות אותה לבעלת ברית נהדרת עבור חתולים מבוגרים, עייפים או חולים מעט. אכן, פעולתם של נוגדי חמצון מאפשרת להילחם בהזדקנות מוקדמת מכיוון שהם לוכדים את הרדיקלים החופשיים במקור ההזדקנות הסלולרית.

ספירולינה היא גם אידיאלית להגברת ההחלמה של חיית המחמד שלך. ה גירוי של מערכת החיסון יאפשר לחתול שלך להתאושש מהר יותר.

הייתם מבינים את זה, לספירולינה יש רק יתרונות לבריאות, תראה גם שיפור בביצועים הגופניים של החתול שלך! זהו תוסף מזון המתאים לכל חיות המחמד, אז אל תהססו לדון בו עם שלכם וֵטֵרִינָרִי.

החתול שלי עושה קקי מחוץ לארגז החול שלו: 6 סיבות אפשריות

למה חתולים אוהבים כל כך מקומות גבוהים?