ממה חתולים מפחדים?

החתולים הקטנים שלנו מאוד שובבים, סקרנים, אבל גם מפחדים. ואכן, למרות שהם לא בהכרח מראים את זה לעתים קרובות, הם יכולים להיות הרבה יותר חרדים ממה שאנחנו חושבים. הנה קצת מידע על מה יכול להפחיד חתולים.

1/ הזרים

כמו הרבה חיות, חתולים מאוד חשודים. אכן, למרות שחלקם מרגישים ישירות את הגלים החיוביים או השליליים של אנשים, חלקם כל הזמן על המשמר שלהם. תופעה זו גלויה על אחת כמה וכמה אם יש לך מבקרים. אז זה אפשרי החתול שלך נשאר מצופף בפינה ואל תתנשאו לצאת לפני שילכו כל האורחים.

2/ בעלי חיים אחרים

גם אם חתולים מסוימים חיים היטב יחד עם מספר בעלי חיים, אחרים יכולים לחיות יחדיו פחד גדול ! למרות שחלקם עשויים להתרגל לכלבים או לשאר תושבי הבית, צריך קצת להתרגל. יתר על כן, ייתכן ש העסקה הזו לעולם לא תתרחש בשל כמה סיבות. לפיכך, חשוב להרגיע את בן לוויתו הקטןולהתקין אותו מקום בטוח, כדי שירגיש שם טוב ובטוח.

כלב מפחד מחתול
קרדיט: משה איינהורן/iStock

3/ מזג האוויר

כמונו, סופות רעמים, רוחות או סערות עלולות להדאיג את החיות שלנו. זה נורמלי לפחד אירועים שאינם בשליטתנו . העיקר שאתה יכול להרגיע את החתול שלך ולשים אותו במקום שבו הוא מרגיש בטוח במזג אוויר גרוע.

4/ רעשים

צלילים שוניםיכול להפחיד את החתול היקר שלך: זיקוקים, בכי, בלונים מתפוצצים, חזיזים, שואב אבק, רעמים, אבל גם רעשים חריגים שונים. הרפלקס של חתול יברח אם הוא בטבע או מסתתר .

חיוני להרגיע אותו אם אתה רואה שהוא חושש מהרעשים האלה. כמה חתולים יכולים אפילו לברוח מרוב פחדולא מצליחים למצוא את דרכם ברגע שהשקט יחזור. אז הקפידו לצפות בהם או להרגיע אותם כשאתם בחברתם.

ספה מפחדת חתול נסתרת
קרדיטים: iStock / Rawpixel

מהו עיקור בחתולים?