טיול עם החתול ברצועה: באיזה ציוד לבחור?

לאחר שיקול מדוקדק, החלטתם סוף סוף לעשות את הצעד ולהציע טיולים בחוץ לחתול שלכם. אבל בשביל זה אתה צריך להצטייד. הנה רשימת הדברים שאפשר לקנות!

1. רתמה

זה הבסיס. ואכן, ב-Ma vie de chat אנחנו לחלוטין נגד השימוש בקולר (זה תקף גם לכלבים אגב). הסיבה ? קודם כל, לבישת קולר כל יום עלולה להיות מסוכנת מאוד עבור החברים החתוליים שלנו. ומסיבה טובה, בהיעדרך הם עלולים לחנוק או להיתקע איפה שהוא נצמד לענף עץ, ידית דלת או חפץ אחר. ותאמינו לנו, זה קורה הרבה יותר ממה שאתם עשויים לדמיין!

מבחינת הליכה ברצועה, שימוש בקולר במקום ברתמה יהיה לקחת את הסיכון לפגוע בחתול שלך. ואכן, אם אי פעם הוא היה נבהל מרעש או מאדם, הוא יכול לנסות לברוח על ידי משיכה בכל הכוח ברצועה. ועד כמה להגיד לך שאם הוא מצויד בקולר, יש סיכוי טוב שהוא יחנק. לעומת זאת, רתמה מפזרת את כוח המשיכה על כל הגוף, ובכך מגבילה את הפציעות.

חתול הולך ברצועה
קרדיטים: iStock/senata

לבחירת הרתמה, אנו כמובן ממליצים על א רתמה חזקה, מתכווננת ומאובטחת. זה עדיין יהיה מרגיע יותר אם לחתול שלך לא היה סיכוי לברוח, נכון? וכמובן, גם הרתמה חייבת להיות נושם ונוח. ואכן, אם החתול שלך לא מרגיש בנוח עם זה, אין סיכוי שהוא יקבל את זה. למעשה, ה מעיל רתמה יכולה להיות בחירה נבונה עבור הצד העוטף שלה.

טוב לדעת : ייתכן שהחתול שלך לעולם לא יתרגל ללבוש רתמה, במיוחד אם מדובר בחתול בוגר. מסיבה זו, אנו ממליצים לא לקנות את שאר הציוד עד שאתה בטוח שהחתול שלך מסכים להמשיך ללמוד איך ללכת ברצועה.

2. רצועה

ברגע שהחתול שלך מכיר את הרתמה, הגיע הזמן לקבל רצועה. שוב, עליכם לבחור אותו בקפידה שכן יש לו חשיבות עליונה בתהליך קבלת החתול שלכם לטיולים בחוץ.

בראש ובראשונה, רצועת חתול חייבת להיות מוצק. זה לא אמור להישבר בכל תקלה הכי קטנה! ומעל לכל, זה חייב להיות קצר. זה עשוי להפתיע מכיוון שבעלי חתולים רבים רואים ביציאה לחוץ דרך להעניק לחתולים שלהם חופש מקסימלי. כן אבל לא.

חתול הולך ברצועה
קרדיטים: iStock / iagodina

במציאות, בחירה ברצועה ארוכה תהיה מסוכנת ביותר עבור כדור השיער שלך. למה ? פשוט בגללבחוץ הסכנה נמצאת בכל מקום. דמיינו לעצמכם מכונית או כלב שמתהפכים בעיקול בכביש. החתול שלך יכול לא רק להיפצע, או אפילו יותר גרוע, אלא שהוא גם יכול להיבהל ולהסתתר במקום בלתי נגיש. בראש עץ למשל. במקרה כזה, בהצלחה להשיג אותו.

אם יש לו רצועה קצרה, לעומת זאת, הוא יצטרך להישאר קרוב אליך. זה ייתן לך זמן לקחת אותו בזרועותיך כדי להביא אותו למקום מבטחים.

שימו לב שאם אתם כבר מכירים את רצועות נשלפות (נקראת גם רצועות נשלפות), זו יכולה להיות בחירה טובה לטיולים של החתול שלך. אך היזהר, השימוש ברצועה מסוג זה דורש מיומנות מסוימת כדי להימנע מפגיעה בעצמך ובבעל החיים!

3. פינוקים

הם חיוניים כדי להרגיע את החתול שלך, במיוחד במהלך הטיולים הראשונים שלו. עם זאת, היזהר לא להגזים!

רשימה של טפילים פנימיים בחתולים

מהם היתרונות של קרוקט חרקים?