זה אפשרי עם החתול שלי?

ככל שהשנים חולפות, כך החברה שלנו באמת לוקחת בחשבון את בעלי החיים שלנו. עם זאת, למרות השתקפות זו מתקדמת, היא עדיין די איטית. למרבה המזל, עבור אנשים שאכפת להם מהחתולים שלהם, קיימות היום שיטות שונות כדי להבטיח את שלומם. אם עוד לא שמעתם על זה, תקשורת בעלי חיים מתפתחת יותר ויותר, ומתאפשרת עם חברנו החתול. הנה קצת מידע לפני שאתה שוקל את זה (או לא) עם כדור השיער שלך.

תקשורת עם בעלי חיים: מה זה?

תקשורת עם בעלי חיים היא דיאלוג שקט בין אדם לחיה. דיון זה יכול להיות מוסבר על ידי העברת רעיונות על ידי גלים או טלפתיה. כל החושים נקראים להעביר מסרים מסוימים ביתר קלות (ריחות, צלילים, תחושות, תמונות וכו'). החלפה זו מבוססת על מדיטציה, אינטואיציה וכבוד.

המטרה היא ליצור קשר עם חברינו הקטנים כדי להבין אותם, לשאול אותם שאלות וללוות אותם הכי טוב שאפשר. אינטראקציה זו יכולה להתרחש עם חיות חיות ומתות. ניתן לשקול תקשורת גם אם חתול אבד על מנת למקסם את הסיכוי למצוא אותו.

ליטוף חתול
קרדיטים: cyano66/iStock

מהלך מפגש וסיבות

ניתן לעשות פגישה עם החתול שלך פנים אל פנים ומרחוק (אז יהיה צורך לתת תמונה המאפשרת לדמיין את החיה הנוגעת בדבר). הדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא להכין את השאלות שלך מראש על מנת להעביר אותם לאדם שמבצע את התקשורת. לאחר מכן, היא תיצור קשר עם החתול שלך, תחקור אותו ותציין את התשובות השונות שהתקבלו. אם היא משתפת פעולה, הבורסה תיתן עניין דוח מפורט.

קיימים מודולים שונים ומספר השאלות עשוי להשתנות. בנוסף, נושא ההתערבות הוא ספציפי לכל אדם (במידה ויש ספציפי). המטרה היא להבין ולפעמים אפילו לעזור לבעל החיים. הנה רשימה לא ממצה של סיבות לבקשת תקשורת עבור החתול שלך:

  • ודא שהכל בסדר, שמע והקשיב לעצות פוטנציאליות
  • שאלו שאלות בעקבות התנהגות שאינה דומה לו (חוסר ניקיון, תוקפנות, מתח, פחד וכו')
  • הודע לו על שינוי (מעבר דירה, בן משפחה חדש וכו')
  • דע את עברו של החתול שלך אם אימצת אותו
  • לדעת אם זה כואב איפשהולמה, ומה לעשות כדי להקל עליו (מבלי להפריש טיפול וטרינרי)
  • גלה אם לחיה חולה או גוסס יש מסר לבעליה
  • ודא שהחיות המתות שלנו שלווים ושומעים את המסרים שלהם
חתול ג'ינג'י שוכב בחוץ
קרדיטים: Ludemeula Fernandes/Unsplash

זְהִירוּת

למרות שהדיאלוג הזה הוא כלי חשוב להבטחת רווחתו של בעל החיים שלך, הוא בשום אופן לא מחליף ייעוץ וטרינרי. יתר על כן, תרגול זה אינו נובע ממדע מדויק, כך שאתה צריך להיות מסוגל לקחת אותו עם גרגר מלח. ואכן, תוצאות מסוימות עשויות להתברר כגלויות אמת ואחרים פחות מדויקים.

כך, בעלי חיים יכולים להעביר אלינו מספר רב של מסרים. הכל עניין של להצליח לפרש ולהבין אותם. בסופו של דבר, כל אחד חופשי להאמין בתקשורת הזו או לא, אבל יתכן שהמסייגים ביותר יהיו גם הכי מופתעים!

החתול שלי מאבד את הטפרים שלו: האם אני צריך לדאוג?

רעיון טוב או רע?