החתול שלי מתגעגע אליי?

האם אי פעם תהיתם אם החתול שלכם מתגעגע אליכם כמו שהוא מתגעגע אליכם כשאתם עוזבים? ישנן דוגמאות שונות: עבודה, חגים או לימודים… למרות שאנו משאירים את זה יותר או פחות זמן, האם זה מושפע רק מהיעדרנו? הנה קצת מידע כדי ללמוד עוד על זה.

חשיבות השגרה אצל חתולים

כשאנחנו מאמצים חתול, הוא יוצר את הרגליו ומכיר את עצמו עם הסביבה החדשה שלו. צעד אחר צעד, הוא מבסס את מקומו בתוך המשפחה ומפתח את אישיותו: רגוע, סקרן, שובב, רגשני, חושש או בודד. אחרת, הוא קובע שגרה מה שחשוב לו. מקומו בבית חיוני. יתרה מכך, ביות של חתולים יכול לגרום להם לחרדות ו תלויים בעיקר במשפחתם האנושית.

חתול ג'ינג'ר ביתי
קרדיטים: Pexels

בנוסף, חתולים מתפתחים חיבה והרגל של משחקים עם הבעלים שלהם. גם הבית שלהם מייצג מקום בטוח ומנחם. כתוצאה מכך, הוא יכול להיות מופרע במהירות אם אתה משנה משהו בחיי היומיום שלו. יכולים להיות גורמי לחץ רבים : מעבר דירה, עולה חדש או כשאתה לא יותר מדי זמן.

הכר את החתול שלך עם היעדרויות

אם בן לוויה הקטן שלך לעתים קרובות דורש תשומת לב, הוא יכול להבחין במהירות בהיעדרך. בנוסף, הוא עשוי להזדקק לזמן להסתגל למצב החדש הזה. לְמַעֲשֶׂה, החתול שלך יכול גם ללמוד לשאת את עזיבתך. עם זאת, אין לשאול אותו יותר מדי ישירות. אם אתה תמיד איתו ולעתים רחוקות יוצא, היזהר לא לעשות את ההפרדה פתאומית מדי.

לכן, נסה להרגיל את החתול שלך לבידור על ידי להיות לבד. בשביל זה, אתה לעזוב בהדרגה באוטונומיה כשיהיה עמוס, אתה תחזור זמן מה אחר כך. זה חשוב ל להמשיך בהדרגה כדי לא למהר. עם זאת, אם יש אנשים נוספים במקום האירוח, או אם יש חיות אחרות, החוסר יורגש הרבה פחות. בנוסף, למען המורל שלו והבריאות שלו, הקפידו שלא תשאירו אותו לבד יותר מיומיים. אחרי הזמן הזה, תכננו מישהו שיבוא לבקר אותו באופן קבוע ויטפל בו היטב.

צמחים מקורה של חתול
קרדיטים: Maryviolet/iStock

חוסר אמיתי?

כאשר עוזבים, אתה עלול להרגיש אשם להשאיר את החתול שלך לבד. סביר גם שאתה למצוא כמה "שטויות" בשובך. עם זאת, התגובה הנכונה היא לא לערער על כך, אלא להטיל ספק בהתנהגות הזו. לדוגמה, אם הוא הקל על עצמו במקום אחר מאשר בארגז החול שלו, אם הוא שפך כמה דברים כשזה לא ההרגל שלו, זה חיוני להבין למה. בְּדֶרֶך כְּלַל, זה לא בשביל נקמהאלא אות של שעמום ואי הבנה, לפעמים אפילו חרדה.

כשאנחנו לומדים להכיר את החתול שלך ואת עמדותיואנחנו מסוגלים יותר לדעת אם הוא פועל מתוך חוסר או לא. לפיכך, אתה יכול להתערב במעלה הזרם במהלך היעדרות. אכן, יש צורך לוודא שכן כל מה שהוא צריך להתבונן בחוץ, להשתעשע, לשתות, לאכול ולישון בנוחות. למרות שאי אפשר באמת לזהות את מידת ההתקשרות מה שיש לחתולים שלנו, איננו יכולים לשלול את ההסתברות לפספס אותם.

בית חלון לחתול
קרדיטים: סבינה סטורזו / Unsplash

שאלה של הרגל

כשאתה עובר רוב הזמן עם כדור השיער שלך, היא מאוד אסירת תודה. לכן אנחנו יכולים לחשוב שאם לא תטפל בזה כל כך בין לילה, החוסר יורגש, כי אתה חלק מחיי היומיום שלו. ההיעדרויות הראשונות יהיו ללא ספק הקשות ביותר, אבל לאט לאט, החתול יבין שאתה חוזר. בהתאם לטמפרמנט, חלק יתרגלו אליו מהר יותר מאחרים.

ואכן, אם הוא רגיל לבדר את עצמו לבד, הדקות יקצרו הרבה יותר בלעדיך. זה לא אומר שהוא לא אוהב אותך.אלא פשוט שהוא הבין שאתה חייב לעזוב.

חתול על הכיסא
קרדיטים: סטיב מיטשל / Unsplash

למרות שאנחנו לא יכולים לשאול אותם ישירות אם הם מתגעגעים אלינו, הדרך הטובה ביותר לגלות היא להקשיב להם. כל חיה היא ייחודית ויש לה צרכים ספציפיים. כך, ב להבין את הגישה של החתול שלך, תדע מהר מאוד אם הוא מרגיש חוסר בהיעדרך או לא. הדבר החשוב ביותר הוא שהוא להיות מאושר בחברה שלך וכי הוא שמרו על שלווה כשאתם נעלמים לזמן מה.

מה השיעור האידיאלי של חלבון במזון לחתולים?

מה ההשלכות ?