האם להסתכל לחתול שלך בעיניים?

האם החתול שלך הסתכל לך פעם בעיניים ולא ידעת מה לעשות? אכן כולנו שמענו שלעולם אל תסתכל על החיה הזו בהתעקשות. על כל פנים, מבטו הוא חלק בלתי נפרד ממערכת התקשורת שלו. לכן חשוב לקחת זאת בחשבון. אז הנה קצת מידע כדי לגלות מה החתול שלך רוצה להגיד לך כשהוא מתבונן בך.

היזהרו מעיניים בוהות

לחתולים יש דרכי תקשורת מורכבות מאוד. הם יכולים, למשל, מיאו, אבל גם להסתכל עלינו כדי לעשות זאת שלח לנו הודעה. אז הוא יטה לפרש את הגישה שלנו בקצה נקודת המבט של החתול שלו. אז היזהר איך אתה מסתכל על חיית המחמד שלך. ואכן, הוא יראה מיד אם אתה מנסה לשלוט בו, להיות תוקפני כלפיו או אפילו אם אתה מאיים. לכן מומלץ שלא אף פעם לא טועה להסתכל על חתול, כי הוא לוכד גלים שליליים ישירות. יתר על כן, זה לא שוכח את ההודעות שאתה יכול לעבור במבט רע.

חתול שחור עיניים ירוקות
קרדיטים: PureJulia/Unsplash

עם זאת, אם אתה מסתכל על זה בעניין ובהבנה, ההשפעה תהיה שונה. ואכן, הוא עצמו ירגיש זאת והוא יוכל לשלוח לך הודעה כראוי. חשוב מאוד שהחתול שלך תאמין בעצמך ובמה שאתה נותן. הודות לכך, יהיה לו קל יותר לבוא אליך ולתקשר את מה שהוא מרגיש אם הוא קולט חסד מצדך. ברור שלא יהיה הקשר הזה אם הוא לא רואה בך רצון ומגיב.

ההודעות השונות

החתול יכול לשלוח לנו אותות רבים על ידי התבוננות בעיניים שלנו שנועדו לתקשר אלינו מידע חיובי למדי, אך גם שלילי. עם זאת, אסור לקחת בחשבון את העובדה הפשוטה שהוא מסתכל לנו בעיניים כדי לומר לעצמו שהוא מחכה לזה או לזה. זה קצת יותר מורכב, כי צריך לקחת בחשבון את המצב הכללי שלו ואת האישיות שלו. כדור השיער שלנו יכול להגיד לנו שזה כן הוא רעב, צמא, רוצה תשומת לב או סתם אוהב אותנו. עם זאת, מבט מתעקש יכול גם אומר שהחתול כואב איפשהו, שהוא מרגיש מאוים או שמצבו לא טוב.

קרדיטים: Pexels

חובת הזהירות שלנו

לכן חשוב להתייחס לבעל החיים כמכלול על מנת לשמוע את המסרים שהוא רוצה להעביר אלינו. לכן, זו חובתנו להיות קשובים לבריאותם וללכוד את רגעי האזעקה האלה כשהם מתרחשים.

אתה כבר הבנת את זה: זה אין איסור להסתכל לחתול שלך בעיניים. העיקר להיות מיטיב ולא מתעקש או מאיים. רווחתם של כדורי השיער שלנו עדיפה בחיי היומיום שלנו, ולכן חובה לשים לב אליה. לכן, אל תהססו לפנות לוטרינר בשינוי הקל ביותר בהתנהגות של חיית המחמד שלך.

התמקד ב-4 בעיות עור בחתולים

בחרו תזונה מותאמת לגיל החתול שלכם