האם כל הטיולים עם החתול שלך מועילים?

לחתולים שלנו לפעמים התנהגות זהה לכלב. אכן, חלקם עוקבים אחרינו בכל מקום! לפעמים אפילו קשה להשאיר אותם לבד לכמה רגעים מבלי שהם מיאו או יראו את דאגה. עם זאת, האם זה רעיון טוב לצאת הרבה עם החתול שלך במקומות שונים?

הרגלים לאמץ

כשמאמצים חתלתול, די קל להכיר לו כמה דברים. אכן, זה עדיין יהיה בשלב הפיתוח והגילוי. אז אם אתה רוצה ללכת איתו ברצועהעדיף ל להרגיל אותו כשהוא קטן. עם זאת, זה לא בלתי אפשרי עם חתול בוגר. העיקר שתמיד להמשיך בשלבים.

ה גיחות שקט נחוצים לחתול והם חייבים להיות רגע של אמון ושיתוף איתך. כמו כן, חשוב לא לקחת אותו למקומות שבהם הוא לא ירגיש בטוח. אם הוא בעל אופי חרדתי, עדיף לעשות טיולים קצרים רגילים ולהימנע מלבלבל את זה יותר מדי.

בחג

אם אתה רוצה ללכת ל חגים עם החתול שלך, זה אפשרי ! אכן, מספר אתרי קמפינג, אכסניות או השכרות מקבלים חיות מחמד. עם זאת, יתכן ותתבקשו לקבל מסמכים תומכים לגבי החיסונים השונים שבוצעו. אז הקפידו לבדוק זמן רב מראש שהטיפולים שלו מעודכנים בזמן העזיבה ושללוויתך לא חסר דבר.

חתול הולך ברצועה
קרדיטים: iStock/iagodina

יתר על כן, כשאתה מגיע, זה עדיף אל תגזים. ואכן, בהיות החתול טריטוריאלי מאוד, הוא יצטרך זמן להתאקלם למקום החדש הזה. בניגוד לכלב, הוא יישאר חשדן ולרוב יעדיף להסתתר על מנת לנתח את סביבתו. אל תהססו להשתמש פרומונים טבעיים זמין במרפאות וטרינריות כדי להפחית את הסיכון ללחץ. יתר על כן, עדיף לא להחליף סביבה בתדירות גבוהה מדי במהלך שהותכם. אכן, ייתכן שהוא לא ירגיש בנוח עם כל השינויים הללו.

עם זאת, אם אתה נוסע בקרון או קרוואן, החתול שלך יהיה כבר רגילים ללינה זו. כך, הוא יחנך את הפינה שלו וישאיר את ריחותיו בחלל הזה. אחרת, המצב הזה גם יהיה מנחם יותר ופחות מטריד עבור חיית המחמד שלך.

בחיי היומיום שלו

באופן כללי, אתה יכול ללכת עם החתול שלך בלי בעיה אם הוא אוהב את זה. כמובן, אם אין לו הנאה מכך, אסור לו לעולם אל תכריח את זה. בנוסף לטיולים בטבע, אולי אתם תוהים אם אפשר לקחת את החתול שלכם לכל מקום איתך.

למרות שחלקם רגילים לעקוב אחר אדוניהם בכפר, צריך להיות זהיר יותר בעיר. לְמַעֲשֶׂה, התסיסה יכולה להפוך במהירות למסוכנת ולדאוג במהלך טיולים עם החתול שלך. יתרה מכך, אין להתייחס אליו ככלב, כי אין לו אותם צרכים. לכן עדיף לא לקחת אותו ולא לשנות כל הזמן את הסביבה שלו.

קרדיטים: iStock

הימנע מיציאות מלחיצות

כדורי השיער שלנו חייבים להכיר בטריטוריה שלהם להרגיש טוב. לפיכך, על ידי ביצוע יותר מדי יציאות שונות, החתול יכול גם להרגיש לא בנוח ולא להיות מאושר. לבריאותו הטובה וכדי להבטיח שהוא ישמור על מצב רוחו, לכן עדיף להימנע מנסיעות מיותרות.

אם אתם אוכלים עם חברים, אין צורך לקחת את החתול שלכם לשם. אכן, לא בהכרח מכיר היטב את המקום, לא יהיה לו ערב טוב, למרות שהוא איתך. יתר על כן, אם יש חיות אחרות, ייתכן שהוא ירצה להסתתר ו להרגיש לא במקום.

כמו כן, אם החתול שלך מסתגל בקלות רבה לסביבות שונות, אתה יכול להתנסות מדי פעם. עם זאת, חובה לעשות זאת להתבונן ולהקשיב אם הוא לא מרגיש טוב. לעולם אל תכריח את חיית המחמד שלך ללכת למקומות שהוא חושש מהם ושעשויים לגרום לו ללחץ.

כמה זמן יכול חתול לשרוד בלי לאכול או לשתות?