האם חתולים יכולים לחייך?

האם אי פעם תהיתם אם חתולים יכולים לחייך? יש לומר שהחיות האלה הקרובות מאוד לבני אדם מדהימות אותנו מדי יום. לכן בהחלט ייתכן שיום אחד, חשבת שראית חיוך על פניו של החתול הקטן שלך. בין אם זה בזמן ליטוף או בהתקשרות אליהם, הם שולחים לנו מידע רב על שלומם. עם זאת, האם זה באמת חיוך כפי שאנו יכולים לחשוב או שזה פרי הדמיון שלנו?

חתול שמח

איך אתה יודע אם בן לוויה הקטן שלך מאושר? ישנן מספר דרכים לזהות אותו. קודם כל, חייב להיות לו תיאבון טוב. חתול שלא אוכל הוא אכן משהו שצריך לדאוג ממנו. מבחינת התנהגות, חתול פורח ינסה למשוך את תשומת לבך על מנת לקבל חיבוקים, על ידי התחככות בך למשל. בנוסף, אם הוא מגרגר לעתים קרובות, משחק איתך, הוא רגוע ובטוח בעצמו.

לחתול "לחייך", עלינו לתפוס את שלומו. בטוח, הוא לא יחייך כמונו בני אנוש. עם זאת, אם הוא מנמנם לידך תוך כדי חיבוקים, אתה יכול להרגיש בבירור את האושר שלו. עיניים פזילות קלות ומבט עדין מקשטים מיד את פני החתול.

חתול שמח
קרדיטים: DeanDrobot/iStock

הבעת פנים

כפי שנאמר קודם, כאשר חתולים רגועים ושמחים, הפנים שלהם רכות יותר. אנו מבחינים בעיקר ב"חיוכים" כאשר עיניהם כמעט עצומות (כשהן רגועות לחלוטין) או פתוחות לרווחה בהמתנה לקבל משהו (פינוק, ליטוף וכו'). עם זאת, חתולים מסוימים לובשים את זה הרבה יותר מאחרים. יש גזעים כמו הקרתוזיאן באופן טבעי השפתיים התגלגלו כלפי מעלה. תכונה זו מעניקה להם פנים מחייכות יותר. לפיכך, זה עובד מאוד לטובתם, מכיוון שהם נראים רכים יותר. יתרה מכך, כאשר אתה לומד לזהות נכון את חיית המחמד שלך, קל יותר להבין את תשומת הלב והטובה שלו.

עם זאת, עבור כמה גזעים כמו הפרסי, זה הפוך. אנחנו יכולים לחשוב שהם תמיד זועמים, כי הבעת הפנים שלהם כן נמשך מטה. עם זאת, החתולים היפים האלה עדיין יכולים גם לתת לשמחה להופיע על פניהם כשאנחנו מכירים אותם.

צ'אט hereux
קרדיטים: Marija Jokic/iStock

האם הם באמת מחייכים?

למרות שאנחנו לא יכולים לא מדבר על חיוך אמיתי כמו אצלנו בני האדם, החתולים שלנו חווים הרבה רגשות. כך, גילויים אחרים מצידם מוכיחים לנו שהם מחייכים בפנים. על ידי הכרת החיה שלך, אתה הולך מהר לגלות מה הוא אוהב או לא אוהב. כתוצאה מכך, ההתנהגות הכללית שלהם מראה לעתים קרובות יותר מסתם חיוך!

אז תבינו את זה, החתולים שלנו לא יכולים לחייך למהדרין כמונו. עם זאת, אין עוררין על כךהם מחייכים וחולקים שמחה בפנים. ועוד אתה תבלה זמן עם הכדור הפרוותי שלךככל שתבחין יותר באותות ה"חיוכים" הללו.

היתרון של אוכל ללא דגנים

החתול שלי מאבד את הטפרים שלו: האם אני צריך לדאוג?