האם חתולים אוהבים ים?

חתולים הם הרפתקנים גדולים בנשמה! למרות שחלקם נהנים במיוחד מנמנמות על הספה או בשמש, רבים מעדיפים להשתולל בטבע. בין אם אתה גר בעיר או בכפר, הנופים אף פעם אינם זהים! עם זאת, כמה סביבות טבעיות יכולות להיות מרשימות יותר עבור החתולים האהובים שלנו. האם אי פעם תהיתם אם חתולים אוהבים את הים או האוקיינוס? עבורנו, זה לפעמים מקום אמיתי להירגע בו, אבל מה הם חושבים?

מרחב של חופש

אם אתה גר ליד חוף, אז המרחב הימי הוא חלק מה חיי היומיום של החתול שלך. ואכן, אם הוא רגיל לצאת מהבית ולהסתובב, הוא יכול בקלות להריח את אוויר הים ולראות את מרחב המים המרשים הזה. אגב, אם בן לוויה הקטן שלך יוצא לעתים קרובות, הקפד לעשות זאת לזהות אותו כדי שניתן יהיה למצוא אותו אם אי פעם ילך לאיבוד.

לכן לא בלתי אפשרי להיתקל בחתולים בחופינו כשמדובר הסביבה שלהם! לפיכך, למרות שהם לא מתרחצים שם (או לעתים רחוקות מאוד), אנחנו לא יכולים לומר שהמקום הזה לא משמח אותם במבט ראשון.

חוף תנומת חתולים
קרדיטים: Olha/iStock

תנאים לכבד

כפי שנאמר קודם, חתולים יכולים לשוטט באופן טבעי על חוף הים ללא חשש. עם זאת, ישנם תנאים מסוימים שיש לכבד עבור אנשים חופשיים, אך גם עבור חתולים ברצועה. למעשה, הם חיות. די דיסקרטי וזהיר. אם תבחר ללכת איתך עם החתול שלך, הקפד לחשוב על נקודות מסוימות.

ראשית, וודא את כדור השיער שלך סובל היטב את הרתמה והרצועה . לאחר מכן, חשוב שהוא לא יעשה זאת לא חם מידי כשאתה יוצא ושאין לא הרבה אנשיםלאן תרצו להגיע (הימנעו מאזורי תיירות ומשעות בין השעות 11:00-16:00). ואכן, בהיות החוף מקום חשוף, יש צורך מעל הכל להבטיח את שלומו של בן לוויתו. בנוסף, כמה חופים אסור להכניס בעלי חייםחייב לכן תוודא שאתה חוקי במהלך ההליכה הקטנה שלו.

חוף שוכב חתול
קרדיטים: אירינה קונונובה/iStock

כללים חשובים

כפי שתבינו, כמה חתולים רגילים באופן טבעי לסביבה היפה הזו . בגלל זה, כמה חתולים באמת אוהבים את הים והאוקיינוס! אם תיקח את בן לוויה שלך, לעולם אל תכריח את זה לצאת אם הוא מודאג. אז מעדיפים שקט ושלווהללכת בו (ללא חוף צפוף וכו'). כמו כן, למרות שחלק מהחתולים אוהבים מים, לעולם אל תעודדו את שלכם להתרחץ או לעשות משהו שהם לא רוצים (למעט טיפול רפואי בלתי נמנע)! אכן, המים המלוחים מאוד של הים מסוכנים לו אם לא תעשה זאת אין לשטוף ישירות במים צלולים. בנוסף, תמיד הביאו את הדרוש כדי שלא יפספס כלום. בְּכָך, לערכת עזרה ראשונה , מים ומטריהחיוניים גם אם השמש לא זורחת!

5 טיפים שיעזרו לחתול שלך להתמודד עם הקולר

רעיון טוב או רע?