האם אתה מבלה מספיק זמן עם החתול שלך?

כאשר אנו מאמצים בעל חיים, חשוב לעשות זאת ביודעין. לשם כך, הכרחי לקבל מידע על העלויות הרגילות שהדבר מייצר, אך גם על העלויות המזדמנות. לחתולים שלנו יש צרכי מזון, אבל גם מבחינת בריאות גופנית. יתרה מכך, צריך להיות זמין עבורם כדי שלא יחסר להם כלום, כי יש להם גם צרכים רגשיים וחברתיים. אז, האם אתה בטוח שאתה מבלה מספיק זמן עם החתול שלך? הרגעים הללו אכן יקרים. לכן, אין להתעלם מהם.

אימוץ הוא מחויבות, ואז חובה כלפי החתול שלנו

כשמאמצים חיה, לא מספיק להציע לה קורת גג. זה חיוני ל לתת לו את הזמן שלו על מנת לפתח איתו יחסי אמון אמיתיים. יש כמובן להאכיל אותו כראוי, לטפל בו, אבל גם מפונקים. למרות שאפשר לחשוב שלא באמת אכפת להם מהנוכחות שלנו, זה שונה לגמרי.

ללטף חתול ארוך שיער
קרדיטים: iStock/Konstantin Aksenov

להחזיק בעל חיים באחריותך הוא מכובד ומביא הרבה חיובי יום יומי. עם חתול, לעולם לא תהיי לבד שוב. עם זאת, עלינו להשיב הימנעות מ תעזוב אותו. על ידי בילוי זמן עם החתול שלך, אתה לומד להכיר אותו ולראות מה הוא אוהב או לא אוהב. וכן, חלקם נהנים מחברה שבה אחרים מרוחקים יותר, אבל כולם יזדקקו לאהבתכם ולתשומת הלב שלכם כדי להרגיש סיפוק.

רגעים שונים של שותפות

הזמן שאתה מבלה עם חיית המחמד שלך יכול להיות מ דרכים שונות, למשל על ידי משחק בכדור או ריצה אחד אחרי השני וכו'. גירויים אלו הם תענוג אמיתי לחתולים שלנו ותורמים לשמחת החיים שלהם.

החתול גם צריך כמה ארוחות קטנות ביום. אז למרות שהוא בדרך כלל מווסת את עצמו, הוא רואה מי מאכיל אותם. לאחר מכן הוא מקשר את ההנאה שבאכילה לאדם שנותן להם את האוכל.

כדור חתול
קרדיט: nensuria/iStock

ליטופים עם החתול שלך הם גם רגעים מיוחסים של שיתוף חיבה ביניכם. כך, מתפתחת שותפות גם לפעולות אלו. להיות באמת איכותי, אסור למהר ברגעים אלו. אתה לא צריך לחבק את החתול שלך רק כדי להתכרבל. אתה צריך לרצות לבלות איתו ו להשקיע בקשר הזה.

יתרה מכך, העובדה הפשוטה שהוא נמצא באותו חדר תספיק לו לפעמים כדי ליצור קשר. הודות לכך, הוא יכול להתבונן בך ולפקח על פעולותיך. לאט לאט, צעדיך, קולך ונוכחותך ינחמו אותו.

הגיע הזמן לחתול עצמו

חתולים הם בעיקר עצמאיים. לכן חשוב לתת להם זמן לעצמם ולא לשדל אותם לעתים קרובות מדי שלא לצורך. אתה צריך לכבד את הצרכים שלהם ולקבל שהם באים לראות אותך או לא.

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים. ה זמן, השקעה ואהבה שאתה מביא לחתול שלך. לא תמיד קל למצוא את הזמן הדרוש לעשות כל מה שאתה רוצה. חיות הבית אז יכול להשתעמם אם אתה לא לעתים קרובות איתם. לכן חיוני לתת להם זמן וחשיבות כדי שלא ייכנסו לדיכאון.

חתול חביב קורא ספר
קרדיטים: Dmytro Varavin/iStock

מהרגע שאתה נותן לכדור השיער שלך רגע במהלך היום, הוא יחזיר לך אותו. אז, אל תרגיש אשם אם אתה לא תמיד יכול להיות שם כמה שאתה רוצה. העיקר הוא הרצון והאהבה שאתה מביא אליו כשאתה חולק רגע עם חיית המחמד שלך. אם אתה מרגיש שאתה מתרחק מהחתול שלך, ליצור מחדש קשר וקחהגיע הזמן לנשום עם החתול שלך. זכרו שאלו חיות שיכולות להעניק לנו הרבה אהבה וויברציות חיוביות ושהן אוהבות אותנו כמו שאנחנו אוהבים אותן.

למה לעקר את החתול שלי?

צעדי חובה