איך לקדם את רווחת החתול שלך?

חברינו החתולים הם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. הם גם חלק מהמשפחה. למרות שאנחנו אוהבים אותם מאוד, האם אנחנו עדיין פועלים נכון איתם? זו שאלה לא קלה. אכן, מעשים מסוימים שעלולים להיראות לנו טריוויאליים אינם מסבים להם אושר רב או עשויים אף להוות נזק להם. הנה כמה טיפים לקידום רווחת החתול שלך.

אל תלבש אותם אם הם לא רוצים

לעתים קרובות אנחנו מאוד רוצים להתכרבל עם חתולים, אבל אסור לשכוח שהם לא תמיד שמחים להיות בגובה של כמה סנטימטרים. אכן, חתולים יכולים להרגיש חָרֵד במצב הזה.

הם עלולים לפיכך לא להרגיש בִּטָחוֹן, אפילו לכוד. תחושה זו נפוצה יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. זו הסיבה שאתה לא צריך להתעקש כאשר חתול רוצה לקפוץ מהזרועות שלך. זה לא אומר שהוא לא אוהב אותך, רק שהוא לא אוהב אותך.לא מעריך הנוף מלמעלה ומעדיף להיות נוח על רגליו!

לחנך אותם כמו שצריך

חינוך נכון ומכבד מאפשר לחתול שלך לפרוח ולהבטיח את שלומו. לאפשר לה הכל לא יעשה עימה חסד וגם לא יעזור לה להשיג אושר. על מנת שייווצרו חיים משותפים בריאים, לכן חיוני לקבוע כללים עבור בן לוויה הקטן שלך. כמובן, זה לא עניין של להיות קפדן מדי! צריך הוגנות כדי להקים א כבוד הדדי.

חתול עוטף זנב
קרדיטים: Daga_Roszkowska / Pixabay

אל תאינק אותם

חשוב לא ללקט את החתול שלך או להאניש אותו על ידי ניסיוןשמלה או לדבר איתו כאילו הוא לא מבין. ואכן, למרות שהם מקסימים, הם לא צעצועים או פוחלצים.

מה ההשלכות ?

תזכורת לסכנות של שוקולד לחתולים