איך להכין את החתול שלך לטיול ברכב?

החברים שלנו על ארבע זקוקים למקומות שגרתיים ובטוחים כדי להרגיש טוב. עם זאת, קורה שאנחנו צריכים לנסוע באופן קבוע או יותר מדי פעם, כמו למשל ללכת לווטרינר. למרות שחלק מהחתולים נהנים להיות בתנועה, אחרים לא מאוד אוהבים את זה. הנה כמה טיפים להכנה הטובה ביותר לטיול עם החתול שלך.

סוגים שונים של טיולים

1/ ממקום לינה אחד לאחר

כשאתה מאמצ חתול, אתה עשוי לקבל אותו בביתך, אבל זה לא סופי. אכן, ישנן כמה סיבות שבגללן צריך ללהטט בין מגורים אחד לאחר: לימודים, עבודה, התמחות וכו'. עם זאת, זה לפעמים קשה לדמיין פרידה זמנית עם החיה שלו ולכן הוא יכול לגמור עם שני בתים בדיוק כמוך. יש חתולים שחיים את זה טוב מאוד, אבל לאחרים יש יותר צרות. לכן חשוב להקשיב לצרכים של כדור הפרווה שלו ול תשאל את עצמך אם המצב הזה מתאים לך. בנוסף, יש לקחת בחשבון את תדירות הנסיעה, כי החתול שלכם לא יגיב באותה צורה אם מדובר בטיול של 45 דקות או 4 שעות למשל.

ארגז הובלה לרכב חתול
קרדיטים: מישל VIARD/iStock

2/ אצל הוטרינר

החתול הוא בעל חיים שמרגיש אותות רבים מבני אדם. אז כשיש לו תור לוטרינר, סביר להניח שהוא תודיע לו עוד לפני שאתה מכין אותו ללכת ! אז אל תהססו לבלות זמן עם כדי להסיח את דעתו ולהרגיע אותו. בנוסף, אתה יכול לעזוב את הקופסה תחבורה תמיד נגישהכדי שהוא לא ידאג כשהיא תצא. בנוסף, כדי לנחם אותו, תוכלו גם להחליק ציפורן חתול בארגז שלו או על הצעצועים שלו שתתקינו בו.

3/ מסעות חג

השבילים יש להכין מראש, במיוחד אם החתול שלך די חרד מטבעו. במקרה זה, אתה יכול קודם כל לדבר עם הווטרינר שלך על מנת לעשות זאת להקים טיפול מותאם לבעל החיים שלך, בנוסף לטיפים הבאים. אם יש לו מחלת רכב, שלשול, או אם הלחץ מתבטא אחרת, הוא כן חשוב לעשות את הטוב ביותר. למרות שלחלק מהחתולים אין בעיה במכוניות, אחרים עדיין רגישים יותר.

תיק הובלה לרכב cat zen
קרדיט: chomphuphucar/iStock

רפלקסים טובים

האידיאל הוא להרגיל את החתול שלך מגיל צעיר בתנועה . עם זאת, לא תמיד הוא מרגיש מאוד נוח וחושש מהנסיעות הקבועות או המזדמנות הללו. לאחר מכן תוכל להכין זאת מראש על ידי עם פרומונים מרגיעיםאצלך דיור ובמכונית. בנוסף, כמה תרסיסי ולריאן עוזרים להקל על מתח ולהרגיע בעלי חיים. הוסף בתיבת ההובלה שלו שמיכה עם הריח והצעצועים שלך . הודות לכך, הוא יותקן בנוחות ויהיו איתו אלמנטים מרגיעים.

כמו כן, שמים מגבת על הארגז כך שיהיה בחושך. זֶה להרגיע את החיהוגורם לו להיות בטוח יותר. ברגע שנכנסים לרכב, אל תהססו לנחם אותו בשיחה איתותמיד בעדינות ו ללא דאגה או מטרד. במידת האפשר, להיות מלווה. בְּכָך, אתה יכול ללטף את החתול במהלך הטיול . אסור לנו לשכוח שהחתולים האלה תלויים בנו ויכולים להיות מודאגים מאוד כשאנחנו משנים את ההרגלים שלהם. זה חיוני ללהיות סבלני ומביןאיתם. בנוסף, אתה יכול גם לשחק זמן טוב איתו לפני שעת היציאה על מנת להרגיע אותו ולהוציא את האנרגיה שלו. כך, יהיה מעט רגוע יותר במהלך הטיול.

חתלתול משחק
קרדיטים: אנדריי סייפוטדינוב/iStock

למרות שהחיות שלנו יכולות ליהנות מהטיולים השונים , חלקם זקוקים לעזרה כדי לתמוך בהם. זה יכול לקחת הרבה סבלנות לפני שהחתול יהיה רגוע יותר במהלך הטיול. עם זאת, אסור לשכוח את זהחוות דעת של וטרינר חיוניתל'לעשות מה שטוב לרווחתך.

תזכורת לסכנות של שוקולד לחתולים

5 שלבים להרגיל את החתול שלך לטיפול בטיפוח